Klockställ

Klockställ
Klockställ
Klockställ
Klockställ
Klockställ
Klockställ
Klockställ
Klockställ

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KLOCKSTÄLL, brons, Japan, tidigt 1900-tal, möjligen Meiji period, i form av två samurajer hållande en bronsklocka, delvis förgylld, höjd ca 20 cm

Lagning

597086

2018-12-09