Carl F Bucherer armbandsur Patravi Traveltec GMT

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CARL F BUCHERER, armbandsur, PATRAVI TRAVELTEC GMT, automatiskt urverk, stål, safirglas, datum, 3 zoner för timmar, minuter och sekunder, skruvkrona, präglad läderrem med viklås, ref nr 10610.08, boett nr 10.0711, diameter ca 41 mm, box med inredning samt ifylld och daterad manual från 2005 samt garanti i läderficka medföljer

Rem med skador/ slitage, en kudde i inredningen saknas, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

597090

2018-12-07