Kista barock

Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, barock, 1700-tal, betsad ek, smidesbeslag, höjd ca 74, 147x60 cm

Renoverad, slitage, sprickor

597096

2018-12-08