K-G Nilson litografier
Valmis
2018-12-08
597101
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
K-G NILSON (född 1942): "Hypostaser", mapp med 4 litografier, samtliga signerade och daterade 1985 samt numrerade 14/60, bladens mått ca 47x62,5 cm