K-G Nilson litografier

K-G Nilson litografier
K-G Nilson litografier
K-G Nilson litografier
K-G Nilson litografier
K-G Nilson litografier
K-G Nilson litografier
K-G Nilson litografier
K-G Nilson litografier
K-G Nilson litografier
K-G Nilson litografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): "Hypostaser", mapp med 4 litografier, samtliga signerade och daterade 1985 samt numrerade 14/60, bladens mått ca 47x62,5 cm

597101

2018-12-08