Jiri Kolar Internationell grafik

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JIRI KOLAR (Tjeckien, 1914-2002): Venus efter Botticelli, (Hommage aux Prix Nobel), 1976, signerad Jiri Kolar, 77/100, färgoffset/collage, ca 68x27 cm

Proveniens: Alice Ehrenborg Rodgers.

597110

2018-12-09