Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Piprökande man, signerad Novelli, olja på duk på pannå, ca 22,5x30 cm

Proveniens: Alice Ehrenborg Rodgers.

597118

2018-12-07