Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-tal, stomme i krom, klädd i brunt skinn, snurrbar, sitthöjd ca

Slitage

597122

2018-12-07