Jöran Salmson oljemålning

Jöran Salmson oljemålning
Jöran Salmson oljemålning
Jöran Salmson oljemålning
Jöran Salmson oljemålning
Jöran Salmson oljemålning
Jöran Salmson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÖRAN SALMSON (1911-?): Ung kvinna, signerad Salmson, olja på pannå, ca 46x38 cm

Proveniens: Alice Ehrenborg Rodgers.

597125

2018-12-07