Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JÖRAN SALMSON (1911-?): Ung kvinna, signerad Salmson, olja på pannå, ca 46x38 cm
Proveniens: Alice Ehrenborg Rodgers.
597125
2018-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här