Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RUSTNING, replika, 1900-talets första hälft, järn, monterad på stöd och sockel i trä samt med textil, höjd (med sockel) ca 200 cm
Rost, slitage
597129
2018-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här