Rustning

Rustning
Rustning
Rustning
Rustning
Rustning
Rustning
Rustning
Rustning
Rustning
Rustning
Rustning
Rustning
Rustning
Rustning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RUSTNING, replika, 1900-talets första hälft, järn, monterad på stöd och sockel i trä samt med textil, höjd (med sockel) ca 200 cm

Rost, slitage

597129

2018-12-08