Råttsvanssked 1700-tal silver

Råttsvanssked 1700-tal silver
Råttsvanssked 1700-tal silver
Råttsvanssked 1700-tal silver
Råttsvanssked 1700-tal silver
Råttsvanssked 1700-tal silver
Råttsvanssked 1700-tal silver
Råttsvanssked 1700-tal silver
Råttsvanssked 1700-tal silver
Råttsvanssked 1700-tal silver
Råttsvanssked 1700-tal silver

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

RÅTTSVANSSKED, silver, 1700-talets första hälft, möjligen Olof Sahlstedt, Kalmar, längd 20 cm

Undersida med monogram

597132

2018-12-07