Skålfat tenn
2018-12-08
597150
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLFAT, 3 st., tenn, 17/1800-tal, diameter 33-38 cm
Slitage, repor, bucklor