Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ENDRE NEMES (1909-1985): 6 färglitografier, i mapp, 1945, Ars konstserie, samtliga signerade Endre Nemes, bladmått ca 41x30 cm
Mapp något gulnad
597158
2018-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här