Endre Nemes färglitografier

Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): 6 färglitografier, i mapp, 1945, Ars konstserie, samtliga signerade Endre Nemes, bladmått ca 41x30 cm

Mapp något gulnad

597158

2018-12-07