Gardner herrfickur i silver 1700-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

J GARDNER, fickur, silver, 1700-tal, London, England, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, spindelgång, verknr. 1531, innerboett stämplad DD, diameter 43-49 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage, möjligen senare urtavla

597159

2018-12-09