Gardner herrfickur i silver 1700-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
J GARDNER, fickur, silver, 1700-tal, London, England, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, spindelgång, verknr. 1531, innerboett stämplad DD, diameter 43-49 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage, möjligen senare urtavla
597159
2018-12-09