Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PHILIPPE STARCK, "La Marie", 2 stolar, 2000-tal, Kartell, Italien, plexiglas, märkta, sitthöjd ca 46 cm
Zustandsbeschreibung
Repor
597162
2018-12-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner