PHILIPPE STARCK, "La Marie", 2 stolar

PHILIPPE STARCK,
PHILIPPE STARCK,
PHILIPPE STARCK,
PHILIPPE STARCK,
PHILIPPE STARCK,
PHILIPPE STARCK,
PHILIPPE STARCK,
PHILIPPE STARCK,

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PHILIPPE STARCK, "La Marie", 2 stolar, 2000-tal, Kartell, Italien, plexiglas, märkta, sitthöjd ca 46 cm

Zustandsbeschreibung

Repor

597162

2018-12-10