Hans Wigert etsning

Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): Figurstudie, signerad Hans Wigert, numrerad 29/110, torrnålsetsning, ca 25x29 cm

Ej examinerad ur ramen

597165

2018-12-08