Tissot herrfickur i 14 k guld
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CH F TISSOT & FILS, fickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, innerboett i 14 k, ankargång, boettnr. 227884, diameter 50 mm, vikt ca 83 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med slitage
597182
2018-12-08