Isaac Grünewald litografi

Isaac Grünewald litografi
Isaac Grünewald litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Sorgen, Man och kvinna signerad Grünewald i trycket samt handsignerad, litografi, 53x71 cm

597185

2018-12-13