Arman 20 färglitografier Internationell grafik

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (1928-2005), Artistery Dentistery, 4 portföljer med vardera fem färglitografier, 1977, totalt 20 blad, signerade och numrerade i 250 ex. Tryckta av Pierre Badey, Paris för Galerie Bonnier, Geneve, 56x43 cm

597199

2018-12-09