Berndt Wennström Stockholm

Berndt Wennström Stockholm
Berndt Wennström Stockholm

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Hemåt - Slussen, signerad B Wennstöm, färglitografi, ea ca 80x59 cm

Oramad

597206

2018-12-07