Flask- och glasschatull 1900-talets början

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHATULL, i form av bokstapel, 1900-talets början, innehållandes 2 flaskor, 4 glas, dekor i guld, höjd ca 14, 21x14 cm

Ett glas med skada, smärre skador

597224

2018-12-07