Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SCHATULL, i form av bokstapel, 1900-talets början, innehållandes 2 flaskor, 4 glas, dekor i guld, höjd ca 14, 21x14 cm
Ett glas med skada, smärre skador
597224
2018-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här