Sven X:et Erixson

Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Stockholmsmotiv, 3 st, signerade och numrerade delvis 32/35 samt 73/260 Sven Erixon, färglitografier, bildstrl ca 35x44 - 46x55 cm

597239

2018-12-13