Sideboard Maison Jansen stil

Sideboard Maison Jansen stil
Sideboard Maison Jansen stil
Sideboard Maison Jansen stil
Sideboard Maison Jansen stil
Sideboard Maison Jansen stil
Sideboard Maison Jansen stil
Sideboard Maison Jansen stil
Sideboard Maison Jansen stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, Maison Jansen stil, stomme i mässing och förkromad metall med rektangulärt skiva i glas, höjd ca 66, 152x42 cm

Bruksslitage

597247

2018-12-16