Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Norrland, signerad och daterad Olle Nordberg -48, a tergo på duk, ca 38x46 cm

597253

2018-12-13