Svenskt silversmide 4 vol

Svenskt silversmide 4 vol
Svenskt silversmide 4 vol
Svenskt silversmide 4 vol
Svenskt silversmide 4 vol
Svenskt silversmide 4 vol
Svenskt silversmide 4 vol
Svenskt silversmide 4 vol
Svenskt silversmide 4 vol

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SVENSKT SILVERSMIDE (4). KÄLLSTRÖM, OLLE - HERNMARCK, CARL - ANDRÉN, ERIK m. fl. Svenskt silversmide 1520-1850. I-III + Guld- och silverstämplar. 1941-63.

Zustandsbeschreibung

Band med slitage, ej genomgångna

597263

2018-12-14