Arne Vodder
Valmis
2018-12-08
597283
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
ARNE VODDER, fåtölj, FD 161, 1960-tal, tillverkad för France & Daverkosen, bok, ställbar rygg och sits, lösa plymåer i brunrutig textil, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage