Klubbat för:
1 100 SEK
4 000 SEK
ARNE VODDER, fåtölj, FD 161, 1960-tal, tillverkad för France & Daverkosen, bok, ställbar rygg och sits, lösa plymåer i brunrutig textil, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
597283
2018-12-08