Peter Hvidt & Orla Mölgaard soffa Minerva
2018-12-08
597289
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", soffa, France & Søn, Danmark, 1960-tal, teak, grå textilklädsel, längd 136, sitthöjd 42 cm
Bruksslitage, ett ben med lagning