Byrå 1900-tal

Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, jugend, 4 lådor, bemålad i grönt, beslag i mässing, höjd ca 99, 90x52 cm, nyckel finns

Slitage, repor, färgbortfall

597294

2018-12-08