Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, på pelarfot, Italien, 1800-talets slut, oktagonal skiva, riklig dekor av intarsia av man och kvinna, höjd ca 74, diameter ca 64 cm

Slitage, blekt, sprickor, fanerresningar

597296

2018-12-08