Pluntor 5 st 1800-tal

Pluntor 5 st 1800-tal
Pluntor 5 st 1800-tal
Pluntor 5 st 1800-tal
Pluntor 5 st 1800-tal
Pluntor 5 st 1800-tal
Pluntor 5 st 1800-tal
Pluntor 5 st 1800-tal
Pluntor 5 st 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLUNTOR, 5 st, 1800-tal, glas med graverad dekor, 1 st signerad 1863, höjder ca 16-25 cm

Invändiga beläggningar

597297

2018-12-14