Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1800-talets andra hälft, benställning i form av lyra, fanerat i masurbjörk, höjd ca 76, 60x49 cm
Smärre skador
597300
2018-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här