Rolleiflex Franke & Heidecke

Rolleiflex Franke & Heidecke
Rolleiflex Franke & Heidecke
Rolleiflex Franke & Heidecke
Rolleiflex Franke & Heidecke
Rolleiflex Franke & Heidecke
Rolleiflex Franke & Heidecke

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAMERA, Franke & Heidecke, Rolleiflex T, tillverkningsår 1958-1976, numrerad T 2142044, i läderetui

Rest av etikett, i övrigt minimalt slitage

597301

2018-12-08