Lars Pirak saltripor

Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS PIRAK (1932-2008), saltripor med skedar 2 st, horn, signerade och daterade Lars Pirak -89 Jokkmokk, höjd ca 5 cm vardera

597322

2018-12-08