Crèmekoppar skål Meissen

Crèmekoppar skål Meissen
Crèmekoppar skål Meissen
Crèmekoppar skål Meissen
Crèmekoppar skål Meissen
Crèmekoppar skål Meissen
Crèmekoppar skål Meissen
Crèmekoppar skål Meissen
Crèmekoppar skål Meissen
Crèmekoppar skål Meissen
Crèmekoppar skål Meissen
Crèmekoppar skål Meissen
Crèmekoppar skål Meissen
Crèmekoppar skål Meissen
Crèmekoppar skål Meissen

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MEISSEN, crèmekoppar med lock, 2 st, gallerskål, Tyskland, porslin, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 8 resp 9,5 cm

Ett lock med nagg, skålen 2:a sortering, skador

597331

2018-12-08