Pieter Daniel Dik oljemålning

Pieter Daniel Dik oljemålning
Pieter Daniel Dik oljemålning
Pieter Daniel Dik oljemålning
Pieter Daniel Dik oljemålning
Pieter Daniel Dik oljemålning
Pieter Daniel Dik oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIETER DANIEL DIK (Holland, 1943-1984): Blomsterstilleben, signerad Dik, olja på duk, ca 80x60 cm

597333

2018-12-08