Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
DOCKSKÅP, "Lundby", med belysning,1900-talets mitt, tidsenliga möbler, diverse tillbehör medföljer, längd ca 70, höjd ca 40 cm
Bruksslitage, elen ej testad
597343
2018-12-11