Dockskåp Lundby

Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

DOCKSKÅP, "Lundby", med belysning,1900-talets mitt, tidsenliga möbler, diverse tillbehör medföljer, längd ca 70, höjd ca 40 cm

Bruksslitage, elen ej testad

597343

2018-12-11