Matbord alm

Matbord alm
Matbord alm
Matbord alm
Matbord alm
Matbord alm
Matbord alm
Matbord alm
Matbord alm
Matbord alm
Matbord alm

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

MATBORD, 2000-tal, stomme i betsat furu, skivan i ek, furu och andrasorters lövträ, höjd ca 78, 200x100 cm

Slitage, rester av färg, missfärgningar, tvärslå är lös och ej limmad, skivan är äldre än stommen och omgjorts av en annan möbel

597344

2018-12-08