Matbord alm
Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
MATBORD, 2000-tal, stomme i betsat furu, skivan i ek, furu och andrasorters lövträ, höjd ca 78, 200x100 cm
Slitage, rester av färg, missfärgningar, tvärslå är lös och ej limmad, skivan är äldre än stommen och omgjorts av en annan möbel
597344
2018-12-08