Stig Slas Claesson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG "SLAS" CLAESSON, (1928-2008): porträtt, signerad och daterad Stig Claesson, numrerad 1/20, färglitografi, ca 60x43 cm

Ej examinerad ur ramen

597355

2018-12-08