Eterna Galaxis herrarmbandsur
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ETERNA, armbandsur, Galaxis, stål/guld, 1980/90-tal, quartz, safirglas, datum, glasring samt tavla i syntetisk safir, boettnr. 156/161, 429447, cal ETA 255.441, integrerad originallänk, längd ca 195 mm, diameter 33,4 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, kronan fast, bruksslitage,
597359
2018-12-09