Eterna Galaxis herrarmbandsur

Eterna Galaxis herrarmbandsur
Eterna Galaxis herrarmbandsur
Eterna Galaxis herrarmbandsur
Eterna Galaxis herrarmbandsur
Eterna Galaxis herrarmbandsur
Eterna Galaxis herrarmbandsur
Eterna Galaxis herrarmbandsur
Eterna Galaxis herrarmbandsur
Eterna Galaxis herrarmbandsur
Eterna Galaxis herrarmbandsur
Eterna Galaxis herrarmbandsur
Eterna Galaxis herrarmbandsur

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

ETERNA, armbandsur, Galaxis, stål/guld, 1980/90-tal, quartz, safirglas, datum, glasring samt tavla i syntetisk safir, boettnr. 156/161, 429447, cal ETA 255.441, integrerad originallänk, längd ca 195 mm, diameter 33,4 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, kronan fast, bruksslitage,

597359

2018-12-09