Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Gårdsmotiv med figurer, olja på pannå, ca 15x20 cm
Restaurerad, krackeleringar
597366
2018-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här