Gårdsmotiv oljemålning

Gårdsmotiv oljemålning
Gårdsmotiv oljemålning
Gårdsmotiv oljemålning
Gårdsmotiv oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Gårdsmotiv med figurer, olja på pannå, ca 15x20 cm

Restaurerad, krackeleringar

597366

2018-12-08