Martin Stenström

Martin Stenström
Martin Stenström
Martin Stenström
Martin Stenström
Martin Stenström
Martin Stenström
Martin Stenström
Martin Stenström

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARTIN STENSTRÖM (1912-2000): Figuriner, 2 st., signerad M. S., skuret trä och horn, höjd ca 9, längd ca 14-15 cm

Smärre skador

597369

2018-12-08