Väggrelief Stig Lindberg
2018-12-09
597408
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG LINDBERG, väggrelief, Gustavsberg, stengods, delvis glaserad, signerad Stig L Gustavsbergs Studio, ca 30x33 cm
Glasyrnagg