Bruno Liljefors oljemålning

Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning

Klubbat för:

48 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BRUNO LILJEFORS (1860-1939): Vinterhare, intygas a tergo "Orginalmålning av Bruno Liljefors intygar Lindorm Liljefors" samt stämpel "Tillhör konstnären Bruno Liljefors sterbhus...", olja på duk, ca 46x55 cm.

Osignerad

597422

2018-12-08