Kvinnoporträtt 1800-tal

Kvinnoporträtt 1800-tal
Kvinnoporträtt 1800-tal
Kvinnoporträtt 1800-tal
Kvinnoporträtt 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Porträtt av kvinna, ca. 1840-1850, akvarell, samtida ram, ramens mått ca 35x29 cm

597425

2018-12-08