Vas, Fantoni

Vas, Fantoni
Vas, Fantoni
Vas, Fantoni
Vas, Fantoni
Vas, Fantoni
Vas, Fantoni
Vas, Fantoni
Vas, Fantoni
Vas, Fantoni
Vas, Fantoni

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FANTONI, lockurna, Italien, lergods, 1960-tal, höjd 60 cm.

Smärre slitage.

597433

2018-12-12