Carl Harry Stålhane vas

Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL HARRY STÅLHANE (1920-1990): Vas, Rörstrand, glaserat stengods, signerad och daterad Stålhane 43, höjd 20 cm

Andra sortering. Pluggat hål för lampa.

597445

2018-12-12