Carl Gunne motiv från Strandvägen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL GUNNE (1893-1979): "Vårvinter", motiv från Strandvägen utsikt mot Nationalmuseum och Skeppsholmen, signerad Gunne, olja på duk, ca 32x54 cm

597450

2018-12-10