Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Landskap, "vårvinter västra Emtervik, monogramsignerad EÄ, olja på pannå, ca 37 x 45 cm
597477
2018-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här